فروش شماره اختصاصی نامحدود

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در بلاگ

 

تیم آراز به عنوان ارائه دهنده سرویس های پیامکی در کشور - اقدام به واگذاری شماره های 14 رقمی بدون محدودیت زمانی اعتبار می کند .
به این مفهوم که خریدار میتواند در ایام جشنواره شماره اختصاصی 14 رقمی خود را که به صورت تصادفی از سوی ما مشخص می شود را به صورت نامحدود خرید کند و آن شماره دیگر در سالهای بعد نیاز به تمدید نداشته باشد .
این طرح از روز 26 شهریور 1393 به مدت 5 روز تا 30 شهریور ماه اجرا خواهد شد .
متقاضیان میتوانند برای خرید از این لینک اقدام به ارسال تیکت فرمایید

http://www.arazhost.com/portal/submitticket.php

هزینه خرید این شماره ها 35 هزار تومان میباشد

طرح ویژه دیگری هم مد نظر داریم کاربرانی که اقدام به خرید پنل تجاری کنند شماره اختصاصی نامحدود به صورت رایگان به آنها اهدا خواهد شد.

http://arazteam.ir/index.php/sms-panel

صبر کنید هنوز تمام نشده

تیم ما برای اولین بار اقدام به تهیه برنامه اندورید ارسال پیام کوتاه برای پنل های اس ام اس کرده است که به خریداران پنل پیام کوتاه به صورت رایگان اهدا خواهد شد

 

تبلیغ در سایت پربازدید

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در بلاگ

تبلیغات در سایت های پربازدید

این روزها تبلیغات چنان شکل گسترده ای بخود گرفته که می توان گفت بررسی تاثیرات و نتایج آنها کمتر از تاثیرات سایر برنامه های رسانه ای نیست. به این معنا که تبلیغات نیز همپای سایر برنامه های رسانه ها مهم هستند و گاه به دلیل نوع پیامی که منتقل کرده و تاثیراتشان باید مورد بررسی کارشناسان جامعه شناسی، روانشناسی و علوم ارتباطات قرار گیرند. البته این درحالی است که تبلیغات را به دلایل مختلف نمی توان از زندگی حذف کرد. باید به صاحبان کالاها نیز حق داد که بخواهند از آگهی برای جلب بیشتر مشتری استفاده کنند. در اینجا چند توصیه برای تهیه یک آگهی موثر که جنبه های منفی کمتری دارد از قول تامسون کارشناس امور تبلیغات آمده است.

ما در این راه کار سعی کرده ایم با هزینه ای کم محصولات و تبلیغات شما را در سایت های پربازدید به نمایش بگذاریم تا بازدهی و فروش شما را بیشتر از پیش افزایش دهد

برای این منظور ما پکیج های تبلیغاتی متنوعی را ایجاد کرده ایم که تعرفه های آنها با توجه به بازدید سایت های داخل پکیج متفوات میباشد

در حال حاضر سایت های داخل پکیج ها به شرح زیر میباشند

 

wwww.radiojavan.infowww.3tarebaran.ir

www.musicma.irwww.tarianamusic.ir

www.patmat.irwww.brmusic.irwww.70ia.ir

راه های تبلیغات پرفروش

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در بلاگ

بسیاری از شرکتها ، برای معرفی خود و محصولاتشان از تبلیغات چاپی در مجلات و روزنامه ها استفاده می کنند. پس از مدتی مشاهده می کنند که فروش ، تفاوت چندانی نمی کند. سپس به این نتیجه می رسند که تبلیغات ، روش مناسبی برای افزایش فروش نیست. ولی مشکل اصلی ، نوع تبلیغی است که آنها استفاده می کنند. طراحی تبلیغات چاپی ، اصول مشخصی دارد که در صورت عدم رعایت آنها نمی توان انتظار فروش مناسبی را داشت.آگهی چاپی خود می تواند هدفهای متفاوتی داشته باشد مثلا معرفی محصول، معرفی شرکت ، یا فروش مستقیم کالا. فرض کنیم هدف آگهی ، فروش مستقیم کالا باشد. بیایید نگاهی کوتاه به اصول مهم برای ساخت اینگونه تبلیغات بیندازیم.

هر سازنده تبلیغات حرفه ای ، قبل از شروع  کار ،نیاز به انجام تحقیقات دارد. در این تحقیقات محصولات مشابهی را که توسط رقیبان ارائه می شوند ، بدقت بررسی کنید و مزایا و معایب آنها را مشخص کنید. سپس مزیت منحصر به فرد کالای خود را ، نسبت به رقیبان بیابید. این مزیت شاید واقعا منحصر بفرد نباشد ولی مهم آن است که شما

اولین نفری باشید که آنرا در تبلیغات خود ذکر می کنید. یک شرکت سازنده سس گوجه فرنگی در آمریکا ، در تبلیغات خود ذکر می کرد که در تهیه سس ، از گوجه هایی استفاده می کنند که پوست آنها کاملا جدا شده اند و بنابرین سس حاصل خوشرنگ تر و خوشمزه تر است. در همان زمان ، غالب سازندگان سس نیز همین کار را انجام می دادند ، ولی این شرکت با ذکر این مطلب در تبلیغات ، از رقیبان پیشی گرفت.

اولین و مهمترین بخش یک تبلیغ عنوان آن است. هدف عنوان آن است که توجه خواننده را بخود جلب کند و او را وادار به خواندن ادامه تبلیغ کند. متاسفانه بسیاری از آگهی های چاپ شده در مجلات ایرانی یا عنوان ندارند و یا طراح ، نام شرکت را با حروف بزرگ نوشته و آنرا بجای عنوان قرار داده است! برای ساخت عنوان از چندین روش می توانیم استفاده کنیم که هرکدام را بهمراه یک مثال ذکر می کنیم.

ذکر یک واقعیت: استفاده از بانکداری الکترونیکی در 12 ماه اخیر 57 درصد افزایش داشته است.
ایجاد محبوبیت: سونی می گوید 5 میلیون نفر پلی استیشن 3 را خواهند خرید حتی اگر بازی نداشته باشند.

 

فیلتر کلمه برنده در پیامک ها

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در بلاگ

متاسفانه مدتی است کلمه : برنده و تمامی کلمات مشابه این کلمه , از سوی همراه اول و ایرانسل فیلتر شده و به هیچ عنوان امکان ارسال این کلمه و کلمات مشابه آن وجود ندارد .
لطفا کلمه برنده و کلمات مشابه آن همچون : برند - برندگان - برنده - برندازی - برنداری و عموما تمامی کلماتی که با " برند " آغاز می شود را در پیامک های خود بکار نبرید و از کلماتی که معانی مستقل این کلمه را می رساند استفاده کنید .
پیامک هایی که با این کلمه و مشابه آن شروع و این کلمه در متن آنها باشند در انتظار ارسال باقی مانده و ارسال نمی شوند .
لذا چنانچه از قبل اینگونه پیامک را داشته اید آنرا از لیست حذف و مجدد با کلمات جدید پیامک های خود را بفرستید .

قسمت پنل اس ام اس

جشنواره شهادت تا ولادت

نوشته شده توسط Super User. منتشر شده در بلاگ

شما کابران عزیز از تاریخ 1393/01/14 تا 1393/01/31 میتوانید در جشنواره از شهادت تا ولادت شرکت کنید.

همه کاربران جدید و قدیم تیم آراز میتنوانند در این جنشواره شرکت کنند

خرید نام تجاری فقط 15 هزار تومان

با خرید هر 10 هزار پیامک میتوانید نام تجاری رایگان دریافت کنید

برای سفارش و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آدرس دفتر

آدرس موقت دفتر : خیابان دانش

با ما در تماس باشید

 

نظر کاربران

  • امیر مسعود معصومی

    مدیر رادیو جوان : من 3 ساله مشتری دایم تیم آراز هستم و همیشه در همه حال کنار ما بوده اند
  • سامان طالشی

    مدیر موزیک ما : علاوه بر خدمات با کیفیتی که ارائه می دهند از افراد با تخصص و مسئولیت پذیری جهت رفع نیاز های مشتریان استفاده می کنند و به نظر بنده این مهمترین رمز ماندگاری است...
  • 1
  • 2